Kategoria: Akademickie

Materiały dotyczące życia akademickiego (studenci, uczelnie, wydarzenia)

153 urodziny równań Maxwella

8 grudnia 2017, miało miejsce święto Katedry Inżynierii Mikrofalowej i Antenowej Wydziału ETI Politechniki Gdańskiej, czyli 153. urodziny Równań Maxwella. także na:

All About Economy Film Meeting Gdańsk

Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej w dniach 6 – 8 listopada 2017, zorganizował polsko-szwajcarskie spotkania z filmami także na:

Wydziałowe inauguracje roku akademickiego na PG

Na dziewięciu Wydziałach Politechniki Gdańskiej, nowy rok akademicki rozpoczęło 4847 studentów na studiach stacjonarnych I stopnia, oraz 442 na studiach niestacjonarnych I stopnia. także na:

Erasmus Mundus – emQal

Międzynarodowa grupa studentów kształci się na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej na studiach II stopnia, w ramach projektu EMQAL II – Erasmus Mundus (Erasmus Mundus Master in Quality in Analytical Laboratories). także na:

KAROLE 2016

Konkurs KAROLE organizowany jest na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Konkurs uważany za pierwszy krok do kariery, a w tym roku odbył się po raz 24. Jego organizatorami są członkowie Międzywydziałowego Koła Naukowego ProjectContinue reading

Dziewczyny na Politechniki

Dzień otwarty dla dziewczyn rokrocznie odbywa się na Politechnice Gdańskiej w ramach ogólnopolskiej akcji „Dziewczyny na Politechniki”. także na:

Politechnika Gdańska OPEN

Kolejna edycja dnia otwartego Politechniki Gdańskiej odbyła się 22 marca 2016 r. Jak zwykle wszystkie Wydziały Politechniki Gdańskiej przygotowały szereg atrakcji dla odwiedzających. także na: